بهترین وکیل مشهد

توسط : آبان 25, 1399 2
بهترین وکیل در مشهد

بهترین وکیل در مشهد

اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید باید بدانید که وکلای پایه یک دادگستری هر کدام حسب تخصص و تجربه خود در زمینه خاصی تخصص دارند. لذا مراجعه کننده باید در ابتدا تجربه وکیل را بررسی کند . همچنین تجربه وکلا بر اساس مدت زمان دریافت پروانه وکالت ، فعالیت کافی در زمینه تخصصی و ارتباط با سایر وکلا و موسسات حقوقی مشخص میگردد .


آیا میدانید دادیاران برای هر نوع موضوع حقوقی وکیل متخصص دارد.

دادیاران در هر زمینه وکیل متخصص دارد . هرچند برخی از وکلا در کلیه امور فعالیت میکنند . اما ما اعتقاد داریم که وکیلی که تخصصی در یک زمینه خاص فعالیت میکند تمرکز بیشتری به پرونده های مرتبط خواهد داشت . چه بسا که آشنایی با شعبات ، قضات پرونده و راه و گریزهای قانونی در پرونده ها شانس موفقیت وکیل را بیشتر میکند. به عنوان مثال وکیلی که تخصصی در زمینه خانواده فعالیت میکند تمرکز بیشتری به پرونده های طلاق و نفقه دارد تا وکلای کیفری که بیشتر در امور کیفری وکالت میکنند .

 

مراحل دادگاه به زبان ساده

وکیل طلاق در مشهد

وکیل دیه در مشهد

قبل از مراجعه به وکیل چه کار کنیم

  • اگر میخواهید نتیجه بهتری از جلسه مشاوره با وکیل خود بگیرید به موارد زیر توجه کنید .
  • ابتدا زمان جلسه خود را دقیق تنظیم کنید و سعی کنید به موقع و سر وقت حضور پیدا کنید .
  • قبل از مراجعه صفر تا صد موضوع حقوقی خود را بررسی و چالشهای لازم را بیابید تا  در صورت لزوم بر روی آنها متمرکز شوید .
  • سعی کنید یادداشت برداری کنید و نکات مهم را مکتوب نمایید . این کار باعث میشود تا از فراموش کردن اولیتهای خود در جلسه کم کنید .
  • از وکیل خود اطلاعات حقوقی بخواهید . سعی کنید قبل از هر اقدامی برای شما کلیه بندهای حقوقی و قوانین مرتبط را شرح دهد .
  • سعی کنید طبقه بندی شده صحبت کنید . برای اینکه از زمان خود استفاده کنید ابتدا موضوع را یک بار به صورت کلی شرح دهید . بدانید که وکیل هیچ چیزی از پرونده شما نمیداند . لذا ابتدا وارد جزئیات نشوید . در غیر این صورت وکیل مجبور میشود یک بار به عقب برگردد تا موضوع کاملا شفاف شود .
  • قبل از مراجعه یک بار راه های حقوقی را خود بررسی کنید . این کار را میتوانید با جستجوی اینترنتی و یا بررسی کتاب حقوقی مرتبط با موضوع شما انجام دهید . این کار تسلط شما را در موضوع حقوقی بیشتر کرده و و مشاور مجبور میشود تخصصی تر به موضوع پرونده شما نگاه کند .
  • هیچ گاه در ابتدا نخواهید که وکیل پرونده شما را قبول کند . ابتدا قرار است به شما مشاوره بدهد . لذا پس از اتمام تایم مشاوره سراغ ارائه پرونده و سایر توافقات بروید .

آیا میدانید دادیاران برای هر نوع موضوع حقوقی وکیل متخصص دارد . بهترین وکیل مشهد .

آدرس دادگاه های مشهد

آدرس شورای حل اختلاف در مشهد

اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید دادیاران مکان مناسبی جهت مراجعه شما می باشد . دادیاران با 4 دفتر اصلی در سطح شهر مشهد تقریبا کلیه امور حقوقی را از جمله امور خانواده ، کیفری ، دیات ، املاک و اراضی را پوشش میدهد . در دادیاران سیستم مدیریت طوری پیاده شده تا وکلا حدالامکان با کمترین هزینه بهترین پشتیبان برای مراجعین باشند.  در سیر اجرایی پرونده در کنار وکیل اجرایی ، وکیل ناظر هم بر روی پرونده مدیریت میکند . در نظر داشته باشید دادیاران وکلای خود را از بین صدها وکیل در سراسر شهرستان که دارای توانایی و شایستگی مناسب هستند انتخاب میکند .

 

آیا میدانید دادیاران در بسیاری از پرونده ها شرایط پرداخت از جمله پرداخت پس از حصول نتیجه ، شرایط پرداخت چند مرحله ای  و اعتباری دارد .

 

بهترین وکیل مشهد در امور کیفری، حقوقی و خانواده. دفتر مرکزی در مشهد.
تلفن های دفتر حقوقی : 5136040560 -09152447090

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه ثبت شده است.

  1. پسرم۱۷سال داردزن صاحبکارش بهش زنگ میزندکه ماشینش راازدرمغازه ببردتوی پارکینگ وپسرم بدون گواهینامه ماشین رابه پارکینگ خانه میارددرراه تصادف میکندضمن واردشدن جراهات بدنی به خودش العان زنه شکایت کرده۴۳میلیون فاکتورآورده حالاموندم بااین زن خدانشناس چکارکنم زنم سرطان داره خودم بیکارم مستاجرم تحت پوشش کمیته امدادم این فاکتورهای الکی این زن زندگی ماراخراب میکنه