بهترین وکیل مشهد

توسط : آبان 25, 1399 0
بهترین وکیل در مشهد

بهترین وکیل در مشهد

اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید باید بدانید که وکلای پایه یک دادگستری هر کدام حسب تخصص و تجربه خود در زمینه خاصی تجربه دارند. لذا مراجعه کننده باید در ابتدا تجربه وکیل را بررسی کند . همچنین تجربه وکلا بر اساس مدت زمان دریافت پروانه وکالت ، فعالیت کافی در زمینه تخصصی و ارتباط با سایر وکلا و موسسات حقوقی مشخص میگردد .

آیا میدانید دادیاران برای هر نوع موضوع حقوقی وکیل متخصص دارد

دادیاران در هر زمینه وکیل متخصص دارد . هرچند برخی از وکلا در کلیه امور فعالیت میکنند . اما ما اعتقاد داریم که وکیلی که تخصصی در یک زمینه خاص فعالیت میکند تمرکز بیشتری به پرونده های مرتبط خواهد داشت . چه بسا که اشنایی با شعبات ، قضات پرونده و راه و گریزهای قانونی در پرونده ها شانس موفقیت وکیل را بیشتر میکند. به عنوان مثال وکیلی که تخصصی در زمینه خانواده فعالیت میکند تمرکز بیشتری به پرونده های طلاق و نفقه دارد تا وکلای کیفری که بیشتر در امور کیفری وکالت میکنند .

 

مراحل دادگاه به زبان ساده

وکیل طلاق در مشهد

وکیل دیه در مشهد

 

قبل از مراجعه به وکیل چه کار کنیم

  • اگر میخواهید نتیجه بهتری از جلسه مشاوره با وکیل خود بگیرید به موارد زیر توجه کنید .
  • ابتدا زمان جلسه خود را دقیق تنظیم کنید و سعی کنید به موقع و سر وقت حضور پیدا کنید .
  • قبل از مراجعه صفر تا صد موضوع حقوقی خود را بررسی و چالشهای لازم را بیابید تا  در صورت لزوم بر روی انها متمرکز شوید .
  • سعی کنید یادداشت برداری کنید و نکات مهم را مکتوب نمایید . این کار باعث میشود تا از فراموش کردن اولیتهای خود در جلسه کم کنید .
  • از وکیل خود اطلاعات حقوقی بخواهید . سعی کنید قبل از هر اقدامی برای شما کلیه بندهای حقوقی و قوانین مرتبط را شرح دهد .
  • سعی کنید طبقه بندی شده صحبت کنید . برای اینکه از زمان خود استفاده کنید ابتدا موضوع را یک بار به صورت کلی شرح دهید . بدانید که ویکل مشاور هیچ چیزی از پرونده شما نمیداند . لذا ابتدا وارد جزئیات نشوید . در غیر این صورت مشاور مجبور میشود یک بار به عقب برگردد تا موضوع کاملا شفاف شود .
  • قبل از مراجعه یک بار راه های حقوقی را خود بررسی کنید . این کار را میتوانید با جستجوی اینترنتی و یا بررسی کتاب حقوقی مرتبط با موضوع شما انجام دهید . این کار تسلط شما را در موضوع حقوقی بیشتر کرده و و مشاور مجبور میشود تخصصی تر به موضوع پرونده شما نگاه کند .
  • هیچ گاه در ابتدا نخواهید که وکیل پرونده شما را قبول کند . ابتدا قرار است به شما مشاوره بدهد . لذا پس از اتمام تایم مشاوره سراغ ارائه پرونده و سایر توافقات بروید .

آیا میدانید دادیاران برای هر نوع موضوع حقوقی وکیل متخصص دارد . بهترین وکیل مشهد .

آدرس دادگاه های مشهد

آدرس شورای حل اختلاف در مشهد

اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید دادیاران مکان مناسبی جهت مراجعه شما می باشد . دادیاران با 4 دفتر اصلی در سطح شهر مشهد تقریبا کلیه امور حقوقی را از جمله امور خانواده ، کیفری ، دیات ، املاک و اراضی را پوشش میدهد . در دادیاران سیستم مدیریت طوری پیاده شده تا وکلا حدالامکان با کمترین هزینه بهترین پشتیبان برای مراجعین باشند.  در سیر اجرایی پرونده در کنار وکیل اجرایی ، وکیل ناظر هم بر روی پرونده مدیریت میکند . در نظر داشته باشید دادیاران وکلای خود را از بین صدها وکیل در سراسر شهرستان که دارای توانایی و شایستگی مناسب هستند انتخاب میکند .

 

ایا میدانید دادیاران در بسیاری از پرونده ها شرایط پرداخت از جمله پرداخت پس از حصول نتیجه ، شرایط پرداخت چند مرحله ای  و اعتباری دارد .

 

بهترین وکیل مشهد در امور کیفری، حقوقی و خانواده. دفتر مرکزی در مشهد.
تلفن های دفتر حقوقی : 5136040560 -09152447090

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ دیدگاه ثبت شده است.