دفتر وکالت در مشهد

توسط : مهر 10, 1400 0
دفتر وکالت در مشهد

مجموعه حقوقی دادیاران با فعالیت چندین ساله در حوزه خدمات حقوقی از جمله مشاوره، پشتیبانی حقوقی، وکالت دعاوی حقوقی و کیفری، ثبتی و خانواده اماده ارائه مشاوره به مراجعین محترم می باشد. دادیاران دارای 3 دفتر وکالت تخصصی در سطح مشهد می باشد. فقط لازم است با شماره تماسهای داخل وبسایت تماس گرفته و یا درخواست خود را به نشانی واتس اپ درج شده وبسایت ارسال کنید.

دفتر وکالت درمشهد

دادیاران دارای 3 دفتر تخصصی مشاوره حقوقی در سطح شهر مشهد می باشد. این دفاتر شامل دفتر بولوار شفا، دفتر سناباد و دفتر مرکزی امامت می باشد. دفاتر حقوقی دادیاران همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در ساعات 16 الی 21 فعال بوده و وکلا و مشاورین ما در این ساعات اماده ارائه مشاوره تخصصی می باشند.

دفتر وکیل در مشهد

دادیاران در امور کیفری (جرایم) ، املاک اراضی و حقوقی از جمله خانواده مشاوره تخصصی ارائه میدهد. ادرس دفتر وکالت دادیاران در مشهد: امامت، امامت 36 پلاک 1 طبقه سوم واحد 5.

ادرس و شماره تماس دفتر وکالت در مشهد. دفتر حقوق خانواده در مشهد. دفتر وکیل در مشهد. دفتر مشاوره حقوقی خانواده در مشهد، دفتر حقوق املاک و اراضی در مشهد، لیست دفاتر حقوقی در مشهد ، ادرس و شماره تماس دفتر حقوقی در مشهد.ادرس بهترین وکلای مشهد. دفتر وکیل خوب در مشهد. دفتر وکیل پایه یک دادگستری در مشهد. دفتر وکیل زن در مشهد. دفتر وکیل مرد در مشهد. دفتر وکالت در شهرستان مشهد. دفتر بهترین وکیل در مشهد. دفتر مشاوره حقوقی در مشهد. دفتر وکیل با تجربه در مشهد.

 مجموعه حقوقی دادیاران مشاوره و وکالت تخصصی حقوقی
۰۹۱۵۲۴۴۷۰۹۰

شکایت به دلیل مشکلات پارکینگ آپارتمان

شکایت به دلیل مشکلات پارکینگ آپارتمان اگر یکی از همسایگان اقدام به تصرف پارکینگ آپارتمان شما کند چگونه می توانید شکایت...

نحوه شکایت از همسایه پر سروصدا

نحوه شکایت از همسایه پر سروصدا چطور می توان از سر و صدای همسایه شکایت کرد؟ چه سروصداهایی قابل شکایت اند؟ به کجا باید شکایت...

ساعات کاری دفاتر خدمات قضایی

ساعات کاری دفاتر خدمات قضایی یکی از مراجعی که در چند سال اخیر جهت تسهیل کار مراجع قضایی تاسیس شده اند دفاتر خدمات...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ دیدگاه ثبت شده است.