خانه > وکیل در مشهد
image

وکیل در مشهد

در صورتی که نیاز به وکیل متخصص خانواده در مشهد دارید با ما در ارتباط باشید.  
  • وکیل پایه یک دادگستری
  • بیش از ده سال تخصص در امور حقوق خانواده
۴.۴/۵ - (۱۵ امتیاز)

شما به صفحه ارتباط با وکلای دادیاران در شهرستان مشهد وارد شده اید. قبل از تماس با وکیل در مشهد، مطالب زیر را بخوانید.دادیاران با همکاری تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری، بزرگترین مجموعه حقوقی در شهرستان مشهد می باشد.

اگر به دنبال وکیل در مشهد هستید باید بدانید که وکلای دادیاران هر کدام حسب تجارب خود در زمینه خاصی تخصص دارند. این تخصص بر اساس سابقه وکالت، حضور در مراجع قضایی، فعالیت کافی در زمینه تخصصی و ارتباط با موسسات حقوقی و نهادهای زیر نظر قوه قضائیه رده بندی میشود.

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد


دادیاران اعتقاد دارد، وکیلی که تخصصی در یک زمینه خاص فعالیت می کند تمرکز بیشتری به پرونده های مرتبط با ان خواهد داشت. چه بسا که آشنایی با شعبات مراجع قضائی، قضات پرونده و رویه های قانونی، شانس موفقیت وکیل را بیشتر می کند. وکلایی که تخصصی در زمینه خانواده فعالیت می کند تمرکز بیشتری به پرونده های طلاق و مهریه دارند تا وکلای کیفری که بیشتر در امور کیفری نظیر جرایم و دیات فعالیت میکنند.

ارتباط با وکلای حقوقی دادیاران در مشهد

اگر در موضوع حقوقی دچار مشکل شده اید و یا نیاز به وکیل متخصص دارید با ما تماس بگیرید. دادیاران در کلیه امور کیفری ، حقوق عمومی، خانواده، ثبتی، ملکی، وراثتی دارای وکیل متخصص می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

مجموعه حقوقی دادیاران در مشهد


شهرستان مشهد با بیش از سه میلیون جمعیت و به عنوان دومین شهر پهناور ایران دارای وکلای متخصص در تمام حوزه های حقوقی می باشد. سالانه وکلای زیادی از سوی کانون وکلای استان و مرکز وکلای قوه قضائیه پروانه وکالت اخذ می کنند. لذا موکل با درایت و تمرکز بر موضوع پرونده می تواند وکیل خود را به راحتی انتخاب کند. در این میان می توان از مجموعه های حقوقی کمک گرفت.

چرا وکلای دادیاران ؟


دادیاران دارای برد ممیزی برای وکلای همکار خود می باشد. لذا تعهد و تخصص وکلای خود را تضمین میکند.

نگران هزینه های وکالت نباشید. حق الوکاله پرونده های حقوقی بر اساس تعرفه دادیاران و حداقل عرف کانون وکلا درنظر گرفته شده است.

پرداخت حق الوکاله دارای شرایط می باشد. شرایط پرداخت شامل تسویه در پایان رای نهایی و یا پرداخت به صورت چند مرحله بدون ضمانت می باشد.

دادیاران با وکلای با تجربه همکاری میکند. حداقل تجربه عملی وکلا در دادیاران ۵ سال الی ۲۵ سال می باشد.

وکلای دادیاران در زمینه های کیفری ، حقوق عمومی و خانواده تخصصی فعالیت میکنند.


تلفن های دفتر مرکزی ، انتهای صفحه

اقدامات لازم قبل از جلسه مشاوره با وکیل


اگر می خواهید نتیجه بهتری از جلسه مشاوره بگیرید به موارد زیر توجه کنید:

زمان مشاوره را به صورت دقیق تنظیم کرده و به موقع در جلسه حضور یابید.

قبل از مراجعه یک بار به طور کامل مشکل حقوقی خود را بررسی کرده و چالش های لازم را بیابید تا در صورت لزوم بر روی آن ها متمرکز شوید.

سعی کنید نکات مهم موضوع حقوقی خود را یادداشت کرده و مکتوب نمایید. این کار باعث می شود تا از فراموش کردن اولیت های خود در جلسه کم کنید.

در ابتدا جلسه وارد جزئیات نشوید و موضوع را به طور کلی شرح دهید.

هیچ گاه در ابتدا نخواهید که وکیل پرونده شما را قبول کند. ابتدا قرار است مشاوره بگیرید. لذا پس از اتمام زمان مشاوره سراغ وکالت حقوقی پرونده خود بروید.

وکالت تخصص توسط گروه وکلای دادیاران


اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید، مجموعه حقوقی دادیاران مکان مناسبی جهت مراجعه می باشد. دادیاران با ۴ دفتر اصلی در سطح شهر مشهد تقریبا کلیه امور حقوقی از جمله امور خانواده، کیفری، دیات، املاک و اراضی ، را پوشش می دهد. سیستم مدیریت دادیاران به نوعی تنظیم شده تا در اسرع وقت پاسخگوی مراجعین باشد. سیر اجرایی پرونده در کنار وکیل اجرایی، مدیر وکلای دادیاران نیز بر روی پرونده مدیریت می کند. در نظر داشته باشید دادیاران وکلای خود را از بین صدها وکیل در سراسر شهرستان که دارای توانایی و شایستگی مناسب هستند انتخاب نموده است.

وکیل متخصص امور حقوق عمومی

شکایات حقوقی یا دعاوی حقوقی امکان دارد در هر سطحی و با هر موضوعی در طی زندگی هر فردی اتفاق افتد. مطالبه دیون و خسارات ، دعاوی تقسیط ، قراردادها و مطالبات، الزام به تنظیم سند، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، حکم تخلیه، دعاوی ملکی و … از جمله این موارد می باشند. وکلای دادیاران برخی از این امور را به صورت تخصصی انجام میدهند. نظیر امور وراثت و املاک و اراضی و دعاوی شهرداری ها.

وکیل امور ارث و انحصار وراثت در مشهد

وکیل متخصص املاک و اراضی در مشهد

وکیل متخصص امور کیفری

وکلای متخصص در امور کیفری در مجموعه حقوقی دادیاران معمولا بیش از ۱۰ سال به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری فعالیت کرده اند. با توجه به حساسیت پرونده های کیفری و درک تاثیر زندگی شخصی افراد در پی نتایج پرونده، وکلای دادیاران در چند جلسه به جمع اوری اطلاعات و بررسی پرونده میپردازند.

مطالعه پرونده در این مجموعه امری متداول است و وکیل موظف است قبل از امضای قرارداد وکالت، به شعبه رسیدگی، مراجعه و پرونده را مورد مطالعه قراردهد. شایان ذکر است طبق امار سالانه این مجموعه، دفاع بیش از ۹۰ درصد پرونده های کیفری با موفقیت همراه بوده است. این بدان معناست که وکلای دادیاران همواره سعی کرده اند صداقت و تعهد را پیشه حرفه خود قراردهند. لذا در صورتی پرونده شمارا قبول خواهند کرد، که احتمال موفقیت بیش از ۵۰ درصد داشته باشد.

وکیل متخصص کیفری در مشهد

وکیل دیه در مشهد

وکیل امور خانواده ، طلاق و مهریه

دادگاه های خانواده در سالهای اخیر با توجه به امار بالای طلاق به یکی از شلوغ ترین مراجع قضایی تبدیل شده است. دادیاران یک دفتر تخصصی حقوقی خانواده در مشهد دایر کرده است. این دفتر همه روزه پاسخگوی مراجعین محترم خواهد بود. جهت مراجعه به وکلای دعاوی خانواده از جمله طلاق، نفقه، مهریه، حضانت و ملاقات فرزند و … با شماره های داخل وبسایت تماس بگیرید.

وکیل خانواده در مشهد (نفقه ، حضانت فرزند ، تمکین و …)

وکیل طلاق در مشهد

وکیل مهریه در مشهد

گروه وکلای دادیاران در مشهد

وکیل انلاین، وکیل تلفنی در مشهد


دادیاران شرایطی را فراهم کرده است تا بدون حضور فیزیکی با وکیل حقوقی در مشهد ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی غیر حضوری به صورت تلفنی و اینترنتی(بستر وب) و نرم افزار واتس اپ انجام میگیرد. در صورتی که در جستجوی وکیل متخصص در مشهد می باشید لازم است با یکی از شماره های درج شده در انتهای این مطلب تماس بگیرید و یا به واتس اپ دادیاران پیام دهید.

واتس اپ دادیاران
اینستاگرام دادیاران

لیست وکلای دادیاران در مشهد


متخصصین دادیاران شامل وکلای پایه یک دادگستری ، کارشناسان حقوقی ، وکلای اجرایی و کارشناسان قوه قضائیه می باشند. لیست اعضای اصلی وکلای دادیاران در مشهد به شرح ذیل می باشد: جناب اقای دکتر مصطفی مهرابادی، سرکار خانم مریم نوروزی ، جناب اقای محمد علی پورنظر ، جناب اقای دکتر محمد احمدی ، سرکار خانم جمیله ایروانی. همچنین دادیاران در زمینه های تخصصی از جمله امور املاک و اراضی، دعاوی دیوان عالی کشور،

لیست وکلای مشهد

شماره تماس وکیل در مشهد


معمولا قبول دعاوی حقوقی توسط وکلا نیاز به یک مرحله مشاوره و سپس در صورت لزوم مطالعه پرونده دارد. لذا پس از تماس با اپراتور حقوقی با وکیل مربوطه جلسه مشاوره حقوقی تنظیم می گردد. وکیل پس از بررسی ابعاد پرونده، شرایط را برای شما شفاف و روشن میکند. سپس قرارداد خصوصی تنظیم و پرونده شما در کارتابل اجرایی مجموعه قرار میگیرد.

ارتباط با وکلای دادیاران در مشهد دفتر مرکزی

۰۵۱۳۶۰۴۰۵۶۰ ۰۹۱۵۲۴۴۷۰۹۰

4.4/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ دیدگاه ثبت شده است.

  1. سلام حسابهای بانکیم بسته شده ، پیگیری از بانک بهم گفتن فردی از مشهد پلیس فتا حساباتون رو بسته ، من تهران هتسم باید چیکار کنم ، اصلا این فرد رو نمیشناسم

  2. پسرم۱۷سال داردزن صاحبکارش بهش زنگ میزندکه ماشینش راازدرمغازه ببردتوی پارکینگ وپسرم بدون گواهینامه ماشین رابه پارکینگ خانه میارددرراه تصادف میکندضمن واردشدن جراهات بدنی به خودش العان زنه شکایت کرده۴۳میلیون فاکتورآورده حالاموندم بااین زن خدانشناس چکارکنم زنم سرطان داره خودم بیکارم مستاجرم تحت پوشش کمیته امدادم این فاکتورهای الکی این زن زندگی ماراخراب میکنه

    • با سلام ، سوالات حقوقی خودتون رو در صفحه سوالات حقوقی مطرح کنید . در خصوص شکایت طرف مقابل از شما بهتر است موضوع طی شکایت حقوقی پیگیری شود تا فردا روزی به مشکل نخورید