وکیل در مشهد

توسط : ۱ فروردین, ۱۴۰۱ 5
وکیل در مشهد
۴.۶/۵ - (۱۴ امتیاز)

شما به صفحه ارتباط با وکلای دادیاران در شهرستان مشهد وارد شده اید. قبل از تماس با وکیل در مشهد، مطالب زیر را بخوانید.

دادیاران با همکاری بیش از یکصد وکیل پایه یک دادگستری، بزرگترین مجموعه حقوقی در شهرستان مشهد می باشد.

اگر به دنبال وکیل در مشهد هستید باید بدانید که وکلای دادیاران هر کدام حسب تجارب خود در زمینه خاصی تخصص دارند. این تخصص بر اساس سابقه پروانه وکالت، حضور در مراجع قضایی، فعالیت کافی در زمینه تخصصی و ارتباط با موسسات حقوقی و نهادهای زیر نظر قوه قضائیه رده بندی میشود.

ارتباط با بهترین وکلای مشهد، ادامه مطالب را مطالعه کنید  

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۸ دقیقه

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد


دادیاران اعتقاد دارد، وکیلی که تخصصی در یک زمینه خاص فعالیت می کند تمرکز بیشتری به پرونده های مرتبط خواهد داشت. چه بسا که آشنایی با شعبات مراجع قضائی، قضات پرونده و رویه های قانونی، شانس موفقیت وکیل را بیشتر می کند. وکلایی که تخصصی در زمینه خانواده فعالیت می کند تمرکز بیشتری به پرونده های طلاق و مهریه دارند تا وکلای کیفری که بیشتر در امور کیفری نظیر جرایم و دیات فعالیت میکنند.

مجموعه حقوقی دادیاران در مشهد


شهرستان مشهد با بیش از سه میلیون جمعیت و به عنوان دومین شهر پهناور ایران دارای وکلای متخصص در تمام حوزه های حقوقی می باشد. سالانه وکلای زیادی از سوی کانون وکلای استان و مرکز وکلای قوه قضائیه پروانه وکالت اخذ می کنند. لذا موکل با درایت و تمرکز بر موضوع پرونده می تواند وکیل خود را به راحتی انتخاب کند. در این میان می توان از مجموعه های حقوقی کمک گرفت.

مراحل دریافت پروانه وکلای پایه یک دادگستری

کارشناسان حقوقی جهت اخذ پروانه وکالت ابتدا در ازمون ورودی شرکت میکنند. این ازمون از کنکور حقوق به مراتب سخت تر و پیچیده تر می باشد. پس از قبولی در ازمون وکالت، دوره های کار اموزی وکالت را سپری کنند. کاراموزان در این دوره کلاس ها و دوره های تخصصی وکالت را گذرانده و در کنار وکیل سرپرست خود به صورت عملی پرونده های حقوقی را انجام می دهند. سپس با اتمام این دوره که معمولا ۲ سال طول می کشد و گزارش نهایی وکیل سرپرست، برای ازمون نهایی اماده می شوند.
کار آموزان در ازمون نهایی که اختبار نام دارد با دریافت نمره بالای ۱۰ از دوره کاراموزی فارغ می شوند. در پایان با برگزاری مراسم تحلیف و سوگند نامه، پروانه پایه یک دادگستری خود را دریافت می کنند.
وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

چرا وکلای دادیاران ؟

 دادیاران دارای برد ممیزی برای وکلای همکار خود می باشد. لذا تعهد و تخصص وکلای خود را تضمین میکند.

 نگران هزینه های وکالت نباشید. حق الوکاله پرونده های حقوقی بر اساس تعرفه دادیاران و حداقل عرف کانون وکلا درنظر گرفته شده است. 

  پرداخت حق الوکاله دارای شرایط می باشد. شرایط پرداخت شامل تسویه در پایان رای نهایی و یا پرداخت به صورت چند مرحله بدون ضمانت می باشد.

 دادیاران با وکلای با تجربه همکاری میکند. حداقل تجربه عملی وکلا در دادیاران ۵ سال الی ۲۵ سال می باشد.

 وکلای دادیاران در زمینه های کیفری ، حقوق عمومی و خانواده تخصصی فعالیت میکنند. 

اقدامات لازم قبل از جلسه مشاوره با وکیل


اگر می خواهید نتیجه بهتری از جلسه مشاوره با وکیل خود بگیرید به موارد زیر توجه کنید:

 • ابتدا زمان جلسه را به صورت دقیق تنظیم کنید و به موقع در جلسه حضور یابید.
 • قبل از مراجعه یک برا به طور کامل بررسی کنید و چالش های لازم را بیابید تا در صورت لزوم بر روی آن ها متمرکز شوید.
 • سعی کنید یادداشت برداری کنید و نکات مهم را مکتوب نمایید. این کار باعث می شود تا از فراموش کردن اولیت های خود در جلسه کم کنید.
 • در ابتدا وارد جزئیات نشوید و موضوع را به طور کلی شرح دهید.
 • قبل از مراجعه یک بار خود، راه های حقوقی را بررسی کنید. این کار تسلط شما را در موضوع حقوقی بیشتر کرده و مشاوره تخصصی تری خواهید داشت.
 • هیچ گاه در ابتدا نخواهید که وکیل پرونده شما را قبول کند. ابتدا قرار است به شما مشاوره بگیرید. لذا پس از اتمام زمان مشاوره سراغ ارائه پرونده بروید.
ارتباط با وکلای حقوقی دادیاران در شهرستان مشهد . دفتر مرکزی
تلفن های دفتر حقوقی : ۵۱۳۶۰۴۰۵۶۰ -۰۹۱۵۲۴۴۷۰۹۰

دادیاران تخصصی عمل میکند


اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید، مجموعه حقوقی دادیاران مکان مناسبی جهت مراجعه می باشد. دادیاران با ۴ دفتر اصلی در سطح شهر مشهد تقریبا کلیه امور حقوقی از جمله امور خانواده، کیفری، دیات، املاک و اراضی ، را پوشش می دهد. سیستم مدیریت دادیاران به نوعی تنظیم شده تا در اسرع وقت پاسخگوی مراجعین باشد. سیر اجرایی پرونده در کنار وکیل اجرایی، مدیر وکلای دادیاران نیز بر روی پرونده مدیریت می کند. در نظر داشته باشید دادیاران وکلای خود را از بین صدها وکیل در سراسر شهرستان که دارای توانایی و شایستگی مناسب هستند انتخاب نموده است.

بهترین وکیل مشهد

وکیل متخصص امور کیفری در مشهد


وکلای متخصص در امور کیفری در مجموعه حقوقی دادیاران معمولا بیش از ۱۰ سال به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری فعالیت کرده اند. با توجه به حساسیت پرونده های کیفری و درک تاثیر زندگی شخصی افراد در پی نتایج پرونده، وکلای دادیاران در چند جلسه به جمع اوری اطلاعات و بررسی پرونده میپردازند.

مطالعه پرونده در این مجموعه امری متداول است و وکیل موظف است قبل از امضای قرارداد وکالت، به شعبه مرجع رسیدگی مراجعه و پرونده را مورد مطالعه قراردهد. شایان ذکر است بیش از ۹۰ درصد پرونده های امور دیات، قطل، سرقت در این مجموعه با موفقیت رو به رو بوده است.

اینستاگرام دادیاران
واتس اپ دادیاران

وکیل متخصص امور حقوق عمومی


شکایات حقوقی یا دعاوی حقوقی امکان دارد در هر سطحی و با هر موضوعی در طی زندگی هر فردی اتفاق افتد. مطالبه دیون و خسارات ، دعاوی تقسیط ، قراردادها و مطالبات از جمله این موارد می باشند. وکلای دادیاران برخی از این امور را به صورت تخصصی انجام میدهند. نظیر امور وراثت و املاک و اراضی و دعاوی شهرداری ها.

وکیل امور خانواده ، طلاق و نفقه


دادگاه های خانواده در سالهای اخیر با توجه به امار بالای طلاق به یکی از شلوغ ترین مراجع قضایی تبدیل شده است. دادیاران یک دفتر تخصصی حقوقی خانواده در مشهد دارد و همه روزه پاسخگوی مراجعین محترم خواهد بود. جهت مراجعه به وکلای دعاوی خانواده از جمله طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزند و … با شماره های داخل وبسایت تماس بگیرید.

فرق وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری در چیست؟

در واقع به مشاوران قوه قضائیه، وکیل پایه دو گفته می شد. اما در حال حاضر، به وکلایی که در دوره ی کاراموزی پرونده می پذیرند، وکیل پایه دو و وکلای دارای پروانه وکالت و قبول شده در ازمون اختبار وکیل پایه یک گفته می شود.

وکیل پایه یک در چه مواردی می تواند پرونده بپذیرد؟

وکلای پایه یک دادگستری در کلیه امور حقوقی از جمله کیفری یک و دو، دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور میتوانند پرونده بپذیرند.

چگونه وکیل با تجربه در موضوع خود پیدا کنیم ؟

شما می توانید با مراجعه به دایرکتوری وکلای دادیاران و یا تماس مستقیم تقاضای وکیل متخصص در حوزه مرتبط نمایید.

وکیل خوب در مشهد

وکیل اقا و خانم در مشهد


از آن جا که برخی از خانم ها در مورد دعاوی خود، با وکیل خانم راحت تر هستند مجموعه حقوقی دادیاران این امکان را برای شما فراهم نموده است. وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق یکطرفه و توافقی، حضانت فرزند، دعاوی تمکین و نفقه، مطالبه مهریه، تنظیم انواع دادخواست و لایحه و شکوائیه کیفری توسط وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد در مجموعه حقوقی دادیاران انجام می شود.

ارتباط با وکلای حقوقی دادیاران


معمولا قبول هرپرونده توسط وکیل نیاز به یک مرحله مشاوره و در صورت لزوم یک مرحله مطالعه پرونده می باشد. لذا پس از تماس با اپراتور موضوع خود را مشخص کرده و با وکیل مربوطه جلسه حقوقی تنظیم می گردد. وکیل پس از بررسی پرونده شرایط را برای شما شفاف و روشن میکند. سپس قرارداد خصوصی تنظیم و پرونده شما در کارتابل اجرایی مجموعه قرار میگیرد.

ارتباط مستقیم با وکلای دادیاران در مشهد
تلفن های دفتر حقوقی : ۵۱۳۶۰۴۰۵۶۰ -۰۹۱۵۲۴۴۷۰۹۰
4.6/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۵ دیدگاه ثبت شده است.

 1. سلام حسابهای بانکیم بسته شده ، پیگیری از بانک بهم گفتن فردی از مشهد پلیس فتا حساباتون رو بسته ، من تهران هتسم باید چیکار کنم ، اصلا این فرد رو نمیشناسم

 2. پسرم۱۷سال داردزن صاحبکارش بهش زنگ میزندکه ماشینش راازدرمغازه ببردتوی پارکینگ وپسرم بدون گواهینامه ماشین رابه پارکینگ خانه میارددرراه تصادف میکندضمن واردشدن جراهات بدنی به خودش العان زنه شکایت کرده۴۳میلیون فاکتورآورده حالاموندم بااین زن خدانشناس چکارکنم زنم سرطان داره خودم بیکارم مستاجرم تحت پوشش کمیته امدادم این فاکتورهای الکی این زن زندگی ماراخراب میکنه

  • با سلام ، سوالات حقوقی خودتون رو در صفحه سوالات حقوقی مطرح کنید . در خصوص شکایت طرف مقابل از شما بهتر است موضوع طی شکایت حقوقی پیگیری شود تا فردا روزی به مشکل نخورید