مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

توسط : دی 13, 1399 7
مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

مرکز حقوقی دادیاران متشکل از کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری در مشهد می باشد . خدمات دادیاران به چهار گروه مشاوره حقوقی ، وکالت حقوقی ، وکالت کاری و تنظیم اسناد تقسیم بندی میگردد . همچنین دادیاران دارای سه دفتر حقوقی تخصصی در سطح شهر می باشد که همه روزه به غیر از روزهای تعطیل  پاسخگوی شما مراجعین محترم می باشد .

دادیاران در دوره محدودیتهای کرونایی و مراقبت بیشتر از سلامت همشهریان عزیز ، شرایطی را در نظر گرفته است تا بدون حتی یک جلسه حضور امور حقوقی خود را انجام دهند . همچنین بدون مراجعه به دفتر با اعطای وکالت کاری کلیه امور توسط وکلای دادیاران انجام میگیرد .لذا دادیاران شرایطی را جهت بهبود مشاوره مجازی و تلفنی ، تبادل مدارک به صورت اینترنتی و … در نظر گرفته است .

در راستای افزایش راندمان و هماهنگی برای مراجعین محترم خدمات رایگان شامل مشاوره حقوقی اینترنتی و رایگان در نظر گرفته شده است . شما میتوانید از راه های زیر مشاوره رایگان دریافت کنید .

مشاوره رایگان حقوقی در مشهد

 • مراجعه به اینستاگرام دادیاران به نشانی dadyaran.ir
 • مراجعه به واتس اپ دادیاران و تماس با شماره تلفن 09152447090
 • مراجعه به صفحه سوالات حقوقی انلاین به ادرس
مشاوره حقوقی رایگان در مشهد
مشاوره حقوقی در مشهد

در نظر داشته باشید که صرفا سوالات کلی و با جزئیات محدود را به صورت انلاین و یا تلفنی مطرح کنید . بسیاری از امور حقوقی دارای جزئیاتی می باشد که وکیل و مشاور حقوقی صرفا به صروت حضوری میتواند انها را بررسی کند . در صورتی که شما یک مشکل حقوقی اساسی دارید پیشنهاد میگردد که به صورت حضوری با وکلای ما در ارتباط باشید . با این حال دادیاران تا جایی که بتواند پاسخگوی شما مراجعین محترم خواهد بود .

جهت دریافت مشاوره رایگان حقوقی در مشهد فقط لازم است با یکی از روشهای بالا اقدام و یا با شماره مسئول دفتر با شماره 09152447090 ارتباط بر قرار کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 دیدگاه ثبت شده است.

 1. سلام و وقت بخیر
  حدود چهارماه پیش بنده ی امتیاز مسکنی رو معامله کردم
  و مقرر شد طبق قول نامه مبلغی طی ی چک پرداخت و مابقی مبلغ بعداز حدودا دوهفته بعداز واگذاری وکالت محضری پرداخت شود. ولی الان باگذشت حدود چهار ماه از تاریخ معامله هنوز بنده به حق و حقوق خود نرسیده وخواستار فسخ معمله را دارم با وجود این که مبلغ دویست ملیون وجه التزام درقولنامه لحاظ شده و مبلغ دویست ملیون سفته پیوست گردیده.
  واینکه همسرم ک سمت دیگه مالکیت این امتیازه ازم شاکی بشه امکانش هست معامله فسخ و برگرده و میخواستم بدونم چ عواقبی متوجه من خواهد بود.
  باتشکر از سایت خوبتون

 2. آقای….. پرونده شما به شماره
  ……و شماره بایگانی ……
  به شعبه6 اجراکیفری واصل شد
  در صورت نیاز به حضور، ابلاغ خواهد شد

  این یعنی چی؟ آیا بدون اینکه ابلاغیه بیاد میتونم مراجعه کنم یا اینکه حتما باید ابلاغیه بیاد؟

 3. سلام شوهرم به دلایلی منو ول کرده رفته وبا من به مشکل خورده منبه دلیل خوابهای بدی که میدیم رفتم جایه دکتر وصوق وآونها با پارتی پروندهی منو درآوردن وشکایت کردن وروی من حجر گزاشتن حجری که دروغه ومنو یک بیمار روانی جلوه دادن در صورتی که اینجوری نیست من چه جوری میتونم حجرم روبرگردونم الان ۵ساله که حجر روی من هست ونفقه ویارانهی من داره خورده میشه وهیچ کسی پاسخ گو نیست ووکیل اونها توی پزشک قانونی دست داره من برای برگردوندن حجر باید چه اقداماتی انجام دهم

 4. سلام نامادریم سهم الارث مرانمیدهددرصورتی که به دوبرادردیگرمن سهم الارث داده است که یکی ازبرادرهایم تنی ودیگری ناتنی هستیم نمیدانم چگونه حقم راازایشان بگیرم چون پول حق وکالت رابرای شکایت کردن ندارم لطفا راهنمایی کنین

 5. شخصی معتاد که مشروط آزاد است. بارها بمن که همسرم با پسرش ارتباط دارد تهمت رابطه زده، تهدید و آبروریزی بهترین کار چیست؟