مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

توسط : دی 13, 1399 0
مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

مشاوره حقوقی رایگان در مشهد

مرکز حقوقی دادیاران متشکل از کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری در مشهد می باشد . خدمات دادیاران به چهار گروه مشاوره حقوقی ، وکالت حقوقی ، وکالت کاری و تنظیم اسناد تقسیم بندی میگردد . همچنین دادیاران دارای سه دفتر حقوقی تخصصی در سطح شهر می باشد که همه روزه به غیر از روزهای تعطیل  پاسخگوی شما مراجعین محترم می باشد .

دادیاران در دوره محدودیتهای کرونایی و مراقبت بیشتر از سلامت همشهریان عزیز ، شرایطی را در نظر گرفته است تا بدون حتی یک جلسه حضور امور حقوقی خود را انجام دهند . همچنین بدون مراجعه به دفتر با اعطای وکالت کاری کلیه امور توسط وکلای دادیاران انجام میگیرد .لذا دادیاران شرایطی را جهت بهبود مشاوره مجازی و تلفنی ، تبادل مدارک به صورت اینترنتی و … در نظر گرفته است .

در راستای افزایش راندمان و هماهنگی برای مراجعین محترم خدمات رایگان شامل مشاوره حقوقی اینترنتی و رایگان در نظر گرفته شده است . شما میتوانید از راه های زیر مشاوره رایگان دریافت کنید .

مشاوره رایگان حقوقی در مشهد

  • مراجعه به اینستاگرام دادیاران به نشانی dadyaran.ir
  • مراجعه به واتس اپ دادیاران و تماس با شماره تلفن 09152447090
  • مراجعه به صفحه سوالات حقوقی انلاین به ادرس
مشاوره حقوقی رایگان در مشهد
مشاوره حقوقی در مشهد

در نظر داشته باشید که صرفا سوالات کلی و با جزئیات محدود را به صورت انلاین و یا تلفنی مطرح کنید . بسیاری از امور حقوقی دارای جزئیاتی می باشد که وکیل و مشاور حقوقی صرفا به صروت حضوری میتواند انها را بررسی کند . در صورتی که شما یک مشکل حقوقی اساسی دارید پیشنهاد میگردد که به صورت حضوری با وکلای ما در ارتباط باشید . با این حال دادیاران تا جایی که بتواند پاسخگوی شما مراجعین محترم خواهد بود .

جهت دریافت مشاوره رایگان حقوقی در مشهد فقط لازم است با یکی از روشهای بالا اقدام و یا با شماره مسئول دفتر با شماره 09152447090 ارتباط بر قرار کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۰ دیدگاه ثبت شده است.