خانه > وکیل پایه یک دادگستری در مشهد
image

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

در صورتی که به دنبال وکیل در مشهد هستید با ما تماس بگیرید.  
 • بیش از ده سال تخصص در کلیه امور حقوقی، کیفری، ثبتی
 • وکیل پایه یک دادگستری در مشهد
۴.۵/۵ - (۱۹ امتیاز)

شما به صفحه ارتباط با وکلای دادیاران در شهرستان مشهد وارد شده اید. قبل از تماس با وکیل در مشهد، مطالب زیر را بخوانید. دادیاران با همکاری تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری مشهد، بزرگترین مجموعه حقوقی در شهرستان می باشد.

اگر به دنبال وکیل پایه یک در مشهد هستید باید بدانید که وکلای دادیاران هر کدام حسب تجارب خود در زمینه خاصی تخصص دارند. این تخصص بر اساس سابقه وکالت، حضور در مراجع قضایی، فعالیت کافی در زمینه تخصصی و ارتباط با موسسات حقوقی و نهادهای زیر نظر قوه قضائیه رده بندی میشود.

نحوه انتخاب بهترین وکیل در مشهد


چگونه بهترین وکیل مشهد را پیدا کنیم؟ با توجه به رویه های پیچیده دادگاه های ایران، وکلای دادیاران اعتقاد دارند، باید در زمینه تخصصی فعالیت کنند. چه بسا که آشنایی با شعبات مراجع قضائی، قضات پرونده و رویه های قانونی، شانس موفقیت وکیل را بیشتر می کند. وکیلی که تخصصی در زمینه خانواده فعالیت می کند، تمرکز بیشتری به پرونده های طلاق و مهریه دارد تا وکلای کیفری که بیشتر در امور کیفری نظیر جرایم و دیات فعالیت میکنند. لذا جهت انتخاب بهترین وکیل مشهد بهتر است سوابق وی را جویا شوید. اگر به دنبال بهترین وکیل در مشهد هستید مجموعه بزرگ حقوقی دادیاران مناسب شما خواهد بود.

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

وکلای مجموعه حقوقی دادیاران


شهرستان مشهد با بیش از سه میلیون جمعیت و به عنوان دومین شهر پهناور ایران دارای وکلای متخصص در تمام حوزه های حقوقی می باشد. سالانه وکلای زیادی از سوی کانون وکلای استان و مرکز وکلای قوه قضائیه پروانه وکالت اخذ می کنند. لذا موکل با درایت و تمرکز بر موضوع پرونده می تواند وکیل خود را به راحتی انتخاب کند. در این میان می توان از مجموعه های حقوقی کمک گرفت. دادیاران با بیش از ۱۰ سال فعالیت حقوقی و وکالت کلیه دعاوی در شهر تهران و مشهد یکی از بزرگترین گروه وکلای سطح کشور می باشد.

چرا دادیاران بهترین وکیل مشهد را دارد ؟


دادیاران دارای برد ممیزی برای وکلای همکار خود می باشد. لذا تعهد و تخصص وکلای خود را تضمین میکند.

نگران هزینه های وکالت نباشید. حق الوکاله پرونده های حقوقی بر اساس تعرفه دادیاران و حداقل عرف کانون وکلا درنظر گرفته شده است.

پرداخت حق الوکاله دارای شرایط می باشد. شرایط پرداخت شامل تسویه در پایان رای نهایی و یا پرداخت به صورت چند مرحله بدون ضمانت می باشد.

دادیاران با وکلای با تجربه همکاری میکند. حداقل تجربه عملی وکلا در دادیاران ۵ سال الی ۲۵ سال می باشد.

وکلای دادیاران در زمینه های کیفری ، حقوق عمومی و خانواده تخصصی فعالیت میکنند.


ارتباط با وکیل مشهد دادیاران

اگر در موضوع حقوقی دچار مشکل شده اید و یا نیاز به وکیل متخصص دارید با ما تماس بگیرید. دادیاران در کلیه امور کیفری ، حقوق عمومی، خانواده، ثبتی، ملکی، وراثتی دارای وکیل متخصص می باشد.

اقدامات لازم قبل از جلسه مشاوره با وکیل مشهد


اگر می خواهید نتیجه بهتری از جلسه مشاوره با وکیل مشهد بگیرید به موارد زیر توجه کنید:

زمان مشاوره را به صورت دقیق تنظیم کرده و به موقع در جلسه حضور یابید.

قبل از مراجعه یک بار به طور کامل مشکل حقوقی خود را بررسی کرده و چالش های لازم را بیابید تا در صورت لزوم بر روی آن ها متمرکز شوید.

سعی کنید نکات مهم موضوع حقوقی خود را یادداشت کرده و مکتوب نمایید. این کار باعث می شود تا از فراموش کردن اولیت های خود در جلسه کم کنید.

در ابتدا جلسه وارد جزئیات نشوید و موضوع را به طور کلی شرح دهید.

هیچ گاه در ابتدا نخواهید که وکیل پرونده شما را قبول کند. ابتدا قرار است مشاوره بگیرید. لذا پس از اتمام زمان مشاوره سراغ وکالت حقوقی پرونده خود بروید.

وکیل در مشهد دادیاران


وکیل در مشهد دادیاران، اگر به دنبال بهترین وکیل مشهد هستید، مجموعه حقوقی دادیاران مکان مناسبی جهت مراجعه می باشد. دادیاران با ۴ دفتر اصلی در سطح شهر مشهد تقریبا کلیه امور حقوقی از جمله امور خانواده، کیفری، دیات، املاک و اراضی ، را پوشش می دهد. سیستم مدیریت دادیاران به نوعی تنظیم شده تا در اسرع وقت پاسخگوی مراجعین باشد. سیر اجرایی پرونده در کنار وکیل اجرایی، مدیر وکلای دادیاران نیز بر روی پرونده مدیریت می کند. در نظر داشته باشید دادیاران وکیل در مشهد را از بین صدها وکیل در سراسر شهرستان که دارای توانایی و شایستگی مناسب هستند انتخاب نموده است.

وکیل متخصص امور حقوق عمومی

شکایات حقوقی یا دعاوی حقوقی امکان دارد در هر سطحی و با هر موضوعی در طی زندگی هر فردی اتفاق افتد. مطالبه دیون و خسارات ، دعاوی تقسیط ، قراردادها و مطالبات، الزام به تنظیم سند، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، حکم تخلیه، دعاوی ملکی و … از جمله این موارد می باشند. وکلای دادیاران برخی از این امور را به صورت تخصصی انجام میدهند. نظیر امور وراثت و املاک و اراضی و دعاوی شهرداری ها.

وکیل امور ارث و انحصار وراثت در مشهد

وکیل متخصص املاک و اراضی در مشهد

وکیل متخصص امور کیفری

وکلای متخصص در امور کیفری در مجموعه حقوقی دادیاران معمولا بیش از ۱۰ سال به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری فعالیت کرده اند. با توجه به حساسیت پرونده های کیفری و درک تاثیر زندگی شخصی افراد در پی نتایج پرونده، وکلای دادیاران در چند جلسه به جمع اوری اطلاعات و بررسی پرونده میپردازند.

مطالعه پرونده در این مجموعه امری متداول است و وکیل موظف است قبل از امضای قرارداد وکالت، به شعبه رسیدگی، مراجعه و پرونده را مورد مطالعه قراردهد. شایان ذکر است طبق امار سالانه این مجموعه، دفاع بیش از ۹۰ درصد پرونده های کیفری با موفقیت همراه بوده است. این بدان معناست که وکلای دادیاران همواره سعی کرده اند صداقت و تعهد را پیشه حرفه خود قراردهند. لذا در صورتی پرونده شمارا قبول خواهند کرد، که احتمال موفقیت بیش از ۵۰ درصد داشته باشد.

وکیل متخصص کیفری در مشهد

وکیل دیه در مشهد

وکیل امور خانواده ، طلاق و مهریه

دادگاه های خانواده در سالهای اخیر با توجه به امار بالای طلاق به یکی از شلوغ ترین مراجع قضایی تبدیل شده است. دادیاران یک دفتر تخصصی حقوقی خانواده در مشهد دایر کرده است. این دفتر همه روزه پاسخگوی مراجعین محترم خواهد بود. جهت مراجعه به وکلای دعاوی خانواده از جمله طلاق، نفقه، مهریه، حضانت و ملاقات فرزند و … با شماره های داخل وبسایت تماس بگیرید.

وکیل خانواده در مشهد (نفقه ، حضانت فرزند ، تمکین و …)

وکیل طلاق در مشهد

وکیل مهریه در مشهد

وکیل خوب در مشهد

وکیل خوب در مشهد نیاز دارید ؟ نگران پرونده و یا مشکل حقوقی خود هستید ؟ اشتباه در برخی از پرونده های حقوقی ضرر مادی و معنوی جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. با توجه به وسعت شهرستان، انتخاب وکیل خوب در مشهد شاید پرچالش باشد. جهت ارتباط با وکلای دادیاران در مشهد لازم است با یکی از شماره های داخل وبسایت تماس بگیرید. دادیاران با بیش از ده سال سابقه وکالت کلیه دعاوی حقوقی، اماده معرفی وکیل خوب در مشهد به شما همشهریان عزیز می باشد.

وکیل خوب در مشهد

ارتباط با وکیل تلفنی مشهد


دادیاران شرایطی را فراهم کرده است تا بدون حضور مستقیم در دفاتر حقوقی با وکیل تلفنی در مشهد ارتباط برقرار کنید. مشاوره حقوقی غیر حضوری به صورت تلفنی ، اینترنتی (بستر وب) و نرم افزار واتس اپ ، ایتا ایمو برای کلیه متقاضیان مشاوره تلفنی از داخل و خارج کشور انجام میگیرد. در صورتی که در جستجوی وکیل تلفنی مشهد می باشید لازم است با یکی از شماره های درج شده در انتهای این مطلب تماس بگیرید و یا به واتس اپ دادیاران پیام دهید.

واتس اپ دادیاران
اینستاگرام دادیاران

لیست وکیل در مشهد دادیاران


متخصصین دادیاران شامل وکلای پایه یک دادگستری ، کارشناسان حقوقی ، وکلای اجرایی و کارشناسان قوه قضائیه می باشند. لیست اعضای اصلی وکیل مشهد دادیاران به شرح ذیل می باشد: جناب اقای دکتر مصطفی مهرابادی ، سرکار خانم مریم نوروزی ، جناب اقای محمد علی پورنظر ، جناب اقای دکتر محمد احمدی ، سرکار خانم جمیله ایروانی. دادیاران همچنین در زمینه های تخصصی از جمله امور املاک و اراضی، دعاوی دیوان عالی کشور، امور کار و کارگر دارای وکلای متخصص می باشد.

لیست وکلای مشهد

بهترین وکیل خانم در مشهد

تجربه نشان میدهد وکلای خانم در بسیاری از پرونده های حقوقی از جمله امور مربوط به خانواده، طلاق و مهریه و نفقه و حقوق عمومی موفق عمل کرده اند. در مجموعه حقوقی دادیاران بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری توسط وکیل خانم در مشهد وکالت میگردد. همچنین برخی از افراد به دلایل شخصی با وکیل خانم راحتتر می باشند. اگر برای حل مشکل حقوقی خود نیاز به وکیل خانم در مشهد دارید با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید.

شماره تلفن وکیل در مشهد


معمولا قبول دعاوی حقوقی توسط وکلا نیاز به یک مرحله مشاوره و سپس در صورت لزوم مطالعه پرونده دارد. لذا پس از تماس با شماره های مجموعه با وکیل مربوطه جلسه مشاوره حقوقی تنظیم می گردد. وکیل پس از بررسی ابعاد پرونده، به شما مشاوره تخصصی حقوقی ارائه میدهد. پس از آن وکیل حقوقی مشهد دادیاران شرایط وکالت پرونده و سایر جزئیات را برای شما شفاف میکند. سپس قرارداد خصوصی تنظیم و پرونده شما در کارتابل اجرایی مجموعه قرار میگیرد. به دنبال شماره وکیل در مشهد هستید ؟ با شماره های کادر ابی رنگ تماس بگیرید.

شماره تلفن وکیل مشهد دفتر مرکزی

۰۵۱۳۶۰۴۰۵۶۰ ۰۹۱۵۲۴۴۷۰۹۰

میزان حق الوکاله وکیل در مشهد چقدر است ؟

حق الوکاله وکلا میزان مشخصی ندارد .اما طی آیین نامه وکالت به صورت عرفی مشخص شده است. وکلا با توجه به سختی پرونده ان را تعیین میکنند.

برای عقد قرارداد وکالت باید به دفتر حقوقی مراجعه کرد ؟

خیر. با وجود قرارداد الکترونیک وکالت، نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد. وکیل از طریق سامانه جامع وکلا به صورت غیر حضوری قرار الکترونیک را ارسال و موکل توسط سامانه پیامکی ان را تایید میکند.

4.5/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ دیدگاه ثبت شده است.

  • با سلام سیستم مدیریت وکالت و پاسخگویی مراجعین در دادیاران به نحوی تنظیم شده است که وکیل مرتبط با موضوع موکلین با توجه به نیاز و توانایی مالی فرد به وی معرفی گردد. همچنین دادیاران دارای برد
   ممیزی می باشد که بهترین وکلا را بر اساس تخصص ، توانایی (نتایج پرونده ) و تجربه ممیزی میکند.

 1. سلام حسابهای بانکیم بسته شده ، پیگیری از بانک بهم گفتن فردی از مشهد پلیس فتا حساباتون رو بسته ، من تهران هتسم باید چیکار کنم ، اصلا این فرد رو نمیشناسم

 2. پسرم۱۷سال داردزن صاحبکارش بهش زنگ میزندکه ماشینش راازدرمغازه ببردتوی پارکینگ وپسرم بدون گواهینامه ماشین رابه پارکینگ خانه میارددرراه تصادف میکندضمن واردشدن جراهات بدنی به خودش العان زنه شکایت کرده۴۳میلیون فاکتورآورده حالاموندم بااین زن خدانشناس چکارکنم زنم سرطان داره خودم بیکارم مستاجرم تحت پوشش کمیته امدادم این فاکتورهای الکی این زن زندگی ماراخراب میکنه

  • با سلام ، سوالات حقوقی خودتون رو در صفحه سوالات حقوقی مطرح کنید . در خصوص شکایت طرف مقابل از شما بهتر است موضوع طی شکایت حقوقی پیگیری شود تا فردا روزی به مشکل نخورید