• معرفی برترین وکلا
  • پشتیبانی حرفه ای
  • مقالات آموزشی
درباره من
پدرام عزیز هستم وکیل پایه یک دادگستری از سال ۱۳۹۳ ، تخصص من پرونده های خانواده هست و در خدمت شما هستم

وکیل و نماینده دادخواه که منجی ست بر آدم بیگناه
به فضل اهورایی نیک داد، به آیین آزادگی شد گواه

تخصص ها
  • امور شرکتی و مالیات
  • امور مهاجرت
  • خانواده
  • دیات
  • دیوان عدالت اداری
  • کیفری
خدمات قابل ارائه
تنظیم قرارداد
مشاوره حضوری
وکالت کاری
عکس ها و فایل های آپلود شده
  • unnamed.jpg unnamed.jpg
سوابق کاری
۳ سال وکیل ارشد موسسه حقوقی عدالت گستر دادبان شرق
سوابق تحصیلی
کارشناس حقوق خصوصی از دانشگاه ازاد مشهد
مقالات ارائه شده
هیچ مقاله‌ ای منتشر نشده است.
سوالات پاسخ داده شده
چک
(سه شنبه 15 مرداد)
آیا چکی که به صورت جا به جا پر شده قابل پرداخت است ؟
پاسخ:

با عنایت به ماده 310 قانون تجارت ، اینچنین گفتهش ده که صادر کننده باید با تکمیل صحیح ارکان چک قصد و نیت خود را به بانک اعلام کند و و بانک نیز ارده صادر کننده را در پرداخت وجه چک محقق نماید . با توجه به مراتب فوق باید گفت پرداخت چنین چکی صحیح نیست زیرا در ارکان چک اشکال وجود دارد . صرفا در یک صورت قابل پرداخت است آن هم در صورت تصحیح اشتباه در ظهر چک از جانب صادر کننده

عفو
(دوشنبه 14 مرداد)
سلام میخواستم بدانم آیا ۲۲ بهمن امسال عفو و بخشودگی شامل زندانیان مواد مخدر شد یا نه؟
پاسخ:

عفو شامل محکومان محاکم عمومی و انقلاب و سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی است.به نظر میرسد زندانیان مواد مخدر واجد شرایط مشمول عفو میشوند.

تهمت
(دوشنبه 14 مرداد)
شخصی به دروغ به بنده تهمت درگیری و ضرب و شتم زده آیا بنده برای دفاع از خود نیاز به معرفی شهود دارم؟
پاسخ:

برای دفاع از خود و اثبات اینکه مرتکب جرمی نشده اید شهود خود را معرفی کرده و به شهادت آنها استناد نمایید در خصوص کذب بودن شهادت شهود شاکی (سازنده) پرونده نیز می توانید این امر را در جلسه رسیدگی مطرح نمایید تا قاضی پرونده به کذب بودن شهادت آنها رسیدگی نماید.

ضامن
(دوشنبه 14 مرداد)
من کارمند هستم و ضامن کسی شدم و هر ماه از حقوق بنده مبلغ ۳۰۰۰۰۰هزار تومان کم میشود بنده چه شکایتی تنظیم کنم که به پولم برسم و با آن طرف هم صحبت کردم که فقط فحش و ناسزا شنیدم
پاسخ:

شما به عنوان ضامن مسئول پرداخت اقساط وام هستید ولیکن می توانید نسبت به وجوهی که پرداخت کرده اید به مدیون اصلی مراجعه نمایید ( اظهارنامه ای برای ایشان ارسال نموده و زمانی را برای پرداخت وجوه مشخص نمایید ) در صورت عدم تادیه وجوه از جانب ایشان دادخواست مطالبه وجه به استناد فیش حقوقی ( کسری از حقوق ) به طرفیت مدیون اصلی تقدیم دادگاه نمایید.

تقسیم ارث
(دوشنبه 14 مرداد)
آیا میتوان ملک ورثه ای بدون انحصار وراثت را خریداری کرد؟
پاسخ:

اولا مستحضر باشید که حتما بعد از فوت هر فردی باید گواهی انحصار وراثت گرفته شود به دلیل اینکه به نام پدر بوده است و شما نمیتوانید بدون گواهی برای فروش و تقسیم اقدام کنید. ثانیا متوفی نیز تنها تا یک سوم از مالش را میتواند وصیت کند.

نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی هنوز ثبت نشده است.

اطلاعات تماس
نظرات کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه خود ابتدا وارد سایت شوید