• معرفی برترین وکلا
  • پشتیبانی حرفه ای
  • مقالات آموزشی
درباره من
عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضائیه شهرستان تهران رتبه ۱۸۰ کنکور کارشناسی ارشد۲ دارای سابقه فعالیت در موسسه های مختلف از جمله وکیلوند و دادراه۲ متخصص در دعاوی کیفری و خانواده و جرائم سایبری دارای مقالات متعدد علمی در مجلات معتبر داخلی۲ عضو انجمن فقه و حقوق خانواده و سیویلیکا برگذاری دوره های آشنایی با حقوق خانواده با همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر دارای گواهی نامه های متعدد از دوره های مختلف رسمی در خصوص وکالت تخصصی حوزه حقوق خانواده و حقوق جزا و جرم شناسی و چندین دوره معتبر و رسمی قرارداد نویسی

وکیل و نماینده دادخواه که منجی ست بر آدم بیگناه
به فضل اهورایی نیک داد، به آیین آزادگی شد گواه

تخصص ها
  • اداره کار و روابط کارفرما
  • ارث و انحصار وراثت
  • خانواده
  • دیات
  • دیوان عدالت اداری
  • کیفری
  • وصول مطالبات
خدمات قابل ارائه
تنظیم قرارداد
مشاوره تلفنی
مشاوره حضوری
وکالت پرونده
وکالت کاری
عکس ها و فایل های آپلود شده
هیچ فایلی بارگذاری نشده است.
سوابق کاری
سابقه کار در موسسه دادراه بعنوان مشاور و کارشناس حقوقی از سال 1400 تا کنون سابقه کار در موسسه وکیلوند بعنوان وکیل کارآموز از سال 1401 تا کنون وکیل و مشاور حقوقی شرکت نوین پندار از سال 1400 تا کنون تنظیم بیش از 2000 لایحه ، دادخواست ، شکوائیه و دیگر اوراق قضایی از سال 1396 تا کنون دارای سابقه همکاری تالیفی و نیز برگزاری دوره های آشنایی با مبانی حقوق خانواده با همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر مولف مقالات متعدد علمی در نشریات معتبر داخلی که قابل جست و جو در سایت سیویلیکا دارای سابقه همکاری با انجمن روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضائیه
سوابق تحصیلی
کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد واحد ارومیه از سال 1396 تا 1400 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق خانواده دانشگاه امام صادق (ع) و مدرسه عالی شهید مطهری (ره) در سالهای 1400 و 1401 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق عمومی دانشگاه آزاد تهران مرکز سال 1400 . 1401 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه مفید قم سال 1400 و 1401
مقالات ارائه شده
هیچ مقاله‌ ای منتشر نشده است.
سوالات پاسخ داده شده
(دوشنبه 14 مرداد)
اگر شخصی خارج از ایران مرتکب جرمی شود می توان خانواده شخص را در ایران بازداشت کرد؟
پاسخ:

با توجه به اینکه مجازات قائم به شخص می باشد نمی توانید به علت ارتکاب جرم توسط شخصی، دیگری را بازداشت یا مجازات نمایید ولیکن ممکن است توقیف اموال خود شخص در ایران بسته به پرونده مطروحه امکان پذیر باشد.

ضامن
(دوشنبه 14 مرداد)
من کارمند هستم و ضامن کسی شدم و هر ماه از حقوق بنده مبلغ ۳۰۰۰۰۰هزار تومان کم میشود بنده چه شکایتی تنظیم کنم که به پولم برسم و با آن طرف هم صحبت کردم که فقط فحش و ناسزا شنیدم
پاسخ:

شما به عنوان ضامن مسئول پرداخت اقساط وام هستید ولیکن می توانید نسبت به وجوهی که پرداخت کرده اید به مدیون اصلی مراجعه نمایید ( اظهارنامه ای برای ایشان ارسال نموده و زمانی را برای پرداخت وجوه مشخص نمایید ) در صورت عدم تادیه وجوه از جانب ایشان دادخواست مطالبه وجه به استناد فیش حقوقی ( کسری از حقوق ) به طرفیت مدیون اصلی تقدیم دادگاه نمایید.

تهمت
(دوشنبه 14 مرداد)
شخصی به دروغ به بنده تهمت درگیری و ضرب و شتم زده آیا بنده برای دفاع از خود نیاز به معرفی شهود دارم؟
پاسخ:

برای دفاع از خود و اثبات اینکه مرتکب جرمی نشده اید شهود خود را معرفی کرده و به شهادت آنها استناد نمایید در خصوص کذب بودن شهادت شهود شاکی (سازنده) پرونده نیز می توانید این امر را در جلسه رسیدگی مطرح نمایید تا قاضی پرونده به کذب بودن شهادت آنها رسیدگی نماید.

سند
(دوشنبه 14 مرداد)
جهت تعویض سند تک برگی چه مدارکی لازم است؟
پاسخ:

سندهای تک برگی به تازگی جایگزین سندهای قدیمی شده اند و نسبت به آنها محسنات بیشتری دارند بنابراین نیازی به تغییر سند تک برگی وجود ندارد.

سند
(دوشنبه 14 مرداد)
به شخصی در سال ۷۴ به صورت قولنامه زمینی فروخته شده و بعد از فوت فروشنده توسط وراث وی به شخص دیگری نیز به صورت قولنامه فروخته شده . چه نوع دعاوی میتوان مطرح کرد ؟
پاسخ:

میتواند علیه وراث شکایت کیفری مبنی بر فروش مال غیر کند و با استناد به تاریخ قولنامه خودش که از نظر زمانی مقدم بر قولنامه دیگر می باشد به اثبات مالکیت خویش بپردازد.

نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی هنوز ثبت نشده است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه خود ابتدا وارد سایت شوید