درباره من
عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضائیه شهرستان تهران رتبه ۱۸۰ کنکور کارشناسی ارشد۲ دارای سابقه فعالیت در موسسه های مختلف از جمله وکیلوند و دادراه۲ متخصص در دعاوی کیفری و خانواده و جرائم سایبری دارای مقالات متعدد علمی در مجلات معتبر داخلی۲ عضو انجمن فقه و حقوق خانواده و سیویلیکا برگذاری دوره های آشنایی با حقوق خانواده با همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر دارای گواهی نامه های متعدد از دوره های مختلف رسمی در خصوص وکالت تخصصی حوزه حقوق خانواده و حقوق جزا و جرم شناسی و چندین دوره معتبر و رسمی قرارداد نویسی

وکیل و نماینده دادخواه که منجی ست بر آدم بیگناه
به فضل اهورایی نیک داد، به آیین آزادگی شد گواه

تخصص ها
  • ارث و میراث
  • خانواده
  • دیوان عدالت اداری
  • کارگر وکارفرما
  • کیفری
  • مالک و مستاجر
  • مطالبات، چک و سفته
خدمات قابل ارائه
تنظیم قرارداد
مشاوره حقوقی
وکالت در دعاوی حقوقی
وکالت کاری و اجرایی
عکس ها و فایل های آپلود شده
هیچ فایلی بارگذاری نشده است.
سوابق کاری
سابقه کار در موسسه دادراه بعنوان مشاور و کارشناس حقوقی از سال 1400 تا کنون سابقه کار در موسسه وکیلوند بعنوان وکیل کارآموز از سال 1401 تا کنون وکیل و مشاور حقوقی شرکت نوین پندار از سال 1400 تا کنون تنظیم بیش از 2000 لایحه ، دادخواست ، شکوائیه و دیگر اوراق قضایی از سال 1396 تا کنون دارای سابقه همکاری تالیفی و نیز برگزاری دوره های آشنایی با مبانی حقوق خانواده با همکاری دانشگاه پیام نور بوشهر مولف مقالات متعدد علمی در نشریات معتبر داخلی که قابل جست و جو در سایت سیویلیکا دارای سابقه همکاری با انجمن روابط عمومی مرکز وکلای قوه قضائیه
سوابق تحصیلی
کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد واحد ارومیه از سال 1396 تا 1400 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق خانواده دانشگاه امام صادق (ع) و مدرسه عالی شهید مطهری (ره) در سالهای 1400 و 1401 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق عمومی دانشگاه آزاد تهران مرکز سال 1400 . 1401 پذیرفته شده کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه مفید قم سال 1400 و 1401
مقالات ارائه شده
هیچ مقاله‌ ای منتشر نشده است.
سوالات پاسخ داده شده
(دوشنبه 14 مرداد)
اگر شخصی از طریق همسرش مبتلا به اچ آی وی شود آیا می تواند شکایت کند ؟
پاسخ:

هر شخصی می تواند طرح شکایت نماید ولی مورد مطروحه از طرف شما قابل پیگیری نمی باشد.

طلاق
(دوشنبه 14 مرداد)
همسرم منزل را ترک کرده است چه راهی برای تمکین وی می باشد؟
پاسخ:

سلام در ابتدا اظهارنامه ای برای وی ارسال کنید جهت بازگشت و تمکین. ( از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضائی)اگر توجهی نکردند دادخواست الزام به تمکین بدهید و مجدد اگر خواهان تمکین نبودند و رای ناشزه بودن وی از طرف دادگاه صادر شد فقط نفقه به وی تعلق نمی گیرد و شما می توانید دادخواست ازدواج مجدد بدهید.

تهمت
(دوشنبه 14 مرداد)
شخصی به دروغ به بنده تهمت درگیری و ضرب و شتم زده آیا بنده برای دفاع از خود نیاز به معرفی شهود دارم؟
پاسخ:

برای دفاع از خود و اثبات اینکه مرتکب جرمی نشده اید شهود خود را معرفی کرده و به شهادت آنها استناد نمایید در خصوص کذب بودن شهادت شهود شاکی (سازنده) پرونده نیز می توانید این امر را در جلسه رسیدگی مطرح نمایید تا قاضی پرونده به کذب بودن شهادت آنها رسیدگی نماید.

وام
(دوشنبه 14 مرداد)
اگروام گیرنده وضامن چیزی نداشته باشند وکاملا مفلس باشند چگونه می شود وبا چه ماده قانونی می شود جلوی اقدامات بانک را گرفت ؟
پاسخ:

اگر اموالی داشته باشند توقیف می شود و اگر اموالی نداشته باشند باید گواهی اعسار از دادگاه بگیرند.انگاه طبق قاعده ی المفلس فی امان الله با انها کاری نخواهند داشت.

(دوشنبه 14 مرداد)
اگر شخصی خارج از ایران مرتکب جرمی شود می توان خانواده شخص را در ایران بازداشت کرد؟
پاسخ:

با توجه به اینکه مجازات قائم به شخص می باشد نمی توانید به علت ارتکاب جرم توسط شخصی، دیگری را بازداشت یا مجازات نمایید ولیکن ممکن است توقیف اموال خود شخص در ایران بسته به پرونده مطروحه امکان پذیر باشد.

نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی هنوز ثبت نشده است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه خود ابتدا وارد سایت شوید