درباره من
وکیل و مشاور حقوقی در شهر شیراز داور اتحادیه املاک شیراز دکتری تخصصی در رشته حقوق خصوصی

وکیل و نماینده دادخواه که منجی ست بر آدم بیگناه
به فضل اهورایی نیک داد، به آیین آزادگی شد گواه

تخصص ها
  • ارث و میراث
  • املاک و اراضی
  • کیفری
  • مطالبات، چک و سفته
خدمات قابل ارائه
تنظیم قرارداد
مشاوره حقوقی
وکالت در دعاوی حقوقی
عکس ها و فایل های آپلود شده
هیچ فایلی بارگذاری نشده است.
سوابق کاری
داور اتحادیه املاک شیراز
سوابق تحصیلی
کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه تهران
مقالات ارائه شده
هیچ مقاله‌ ای منتشر نشده است.
سوالات پاسخ داده شده
(دوشنبه 14 مرداد)
اگر شخصی از طریق همسرش مبتلا به اچ آی وی شود آیا می تواند شکایت کند ؟
پاسخ:

هر شخصی می تواند طرح شکایت نماید ولی مورد مطروحه از طرف شما قابل پیگیری نمی باشد.

عفو
(دوشنبه 14 مرداد)
سلام میخواستم بدانم آیا ۲۲ بهمن امسال عفو و بخشودگی شامل زندانیان مواد مخدر شد یا نه؟
پاسخ:

عفو شامل محکومان محاکم عمومی و انقلاب و سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی است.به نظر میرسد زندانیان مواد مخدر واجد شرایط مشمول عفو میشوند.

ضامن
(دوشنبه 14 مرداد)
من کارمند هستم و ضامن کسی شدم و هر ماه از حقوق بنده مبلغ ۳۰۰۰۰۰هزار تومان کم میشود بنده چه شکایتی تنظیم کنم که به پولم برسم و با آن طرف هم صحبت کردم که فقط فحش و ناسزا شنیدم
پاسخ:

شما به عنوان ضامن مسئول پرداخت اقساط وام هستید ولیکن می توانید نسبت به وجوهی که پرداخت کرده اید به مدیون اصلی مراجعه نمایید ( اظهارنامه ای برای ایشان ارسال نموده و زمانی را برای پرداخت وجوه مشخص نمایید ) در صورت عدم تادیه وجوه از جانب ایشان دادخواست مطالبه وجه به استناد فیش حقوقی ( کسری از حقوق ) به طرفیت مدیون اصلی تقدیم دادگاه نمایید.

طلاق
(دوشنبه 14 مرداد)
همسرم منزل را ترک کرده است چه راهی برای تمکین وی می باشد؟
پاسخ:

سلام در ابتدا اظهارنامه ای برای وی ارسال کنید جهت بازگشت و تمکین. ( از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضائی)اگر توجهی نکردند دادخواست الزام به تمکین بدهید و مجدد اگر خواهان تمکین نبودند و رای ناشزه بودن وی از طرف دادگاه صادر شد فقط نفقه به وی تعلق نمی گیرد و شما می توانید دادخواست ازدواج مجدد بدهید.

چک
(سه شنبه 15 مرداد)
آیا چکی که به صورت جا به جا پر شده قابل پرداخت است ؟
پاسخ:

با عنایت به ماده ۳۱۰ قانون تجارت ، اینچنین گفتهش ده که صادر کننده باید با تکمیل صحیح ارکان چک قصد و نیت خود را به بانک اعلام کند و و بانک نیز ارده صادر کننده را در پرداخت وجه چک محقق نماید . با توجه به مراتب فوق باید گفت پرداخت چنین چکی صحیح نیست زیرا در ارکان چک اشکال وجود دارد . صرفا در یک صورت قابل پرداخت است آن هم در صورت تصحیح اشتباه در ظهر چک از جانب صادر کننده

نظرات کاربران

هیچ دیدگاهی هنوز ثبت نشده است.

نظرات کاربران

لطفا برای ثبت دیدگاه خود ابتدا وارد سایت شوید