۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی دادیاران در کلیه موضوعات از جمله دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، شرکت‌ها ، حقوق عمومی و انحصار وراثت توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام میگیرد. اگر در موضوعی حقوقی دچار مشکل شده اید و یا در پرونده قضایی نیاز به وکیل دادگستری دارید میتوانید ابتدا به صورت اینترنتی، تلفنی و حضوری از وکلای دادیاران مشاوره حقوقی دریافت کنید.

مشاوره تلفنی
سریعترین راهکار رفع مشکل حقوقی
  • پرداخت اینترنتی
  • کلیه امور حقوقی
ورود
مشاوره حضوری
حضور در دفاتر حقوقی دادیاران
  • تهران ، مشهد
  • کلیه امور حقوقی
ورود
مشاوره اینترنتی
مشاوره متنی توسط کارشناس حقوقی
  • در بستر واتس اپ
  • امور حقوق عمومی
ورود

مشاوره حقوقی تلفنی

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی به صورت فوری دارید وارد لینک زیر شده و هزینه مشاوره را پرداخت کنید. کارشناسان ما کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

کمتر از یک ساعت پاسخ خود را دریافت کنید

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی با وکیل به دو صورت، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری انجام میگیرید. پیشنهاد میگردد در مسائل حقوقی پیچیده تر و دارای جزئیات، مشاوره حضوری دریافت کنید. وکیل در ملاقات مستقیم اشراف بیشتری بر روی موضوع حقوقی و یا پرونده قضایی شما خواهد داشت. همچنین بررسی مدارک راحتتر انجام میگیرد.

مشاوره حقوقی انلاین

یکی از روش‌های مشاوره حقوقی با توجه به رشد استفاده از وسایل ارتباط جمعی و فضای مجازی مشاوره حقوقی آنلاین می‌باشد. ددادیاران در این نوع مشاوره در پلتفرهایی نظیر واتس اپ و تلگرام و اینستاگرام به صروت رایگان به سوالات حقوقی شما پاسخ خواهد داد. این روش مشاوره برای پاسخگویی سریع و ارزان به سوالات کوتاه بسیار مناسب است، اما برای موضوعاتی که نیزا به بررسی و پرسش و پاسخ می باشد و یا وکالت دعاوی و شکایات اصلا گزینه مناسبی نخواهد بود و پیشنهاد میگردد از مشاوره تلفنی یا حضوری استفاده شود.

ایا میتوان به صورت تلفنی با وکیل دادگستری مشاوره گرفت ؟

بله مشاوره حقوقی به صورت تلفنی دادیاران در کلیه موضوعات از جمله دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، شرکت‌ها ، حقوق عمومی و انحصار وراثت توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام میگیرد.